``sımaRıqLaRın teK adResi``
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

``sımaRıqLaRın teK adResi``

müzik``eqLence``sohBet``LakLak:)

AnasayfaAnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Tuna Tabu Fan Clup....

2 posters
YazarMesaj
shimaRiqq

shimaRiqq

Ruh HaLi Ruh HaLi : 3
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 484
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 23/08/09
Nerden Nerden : istanbuLL

Tuna Tabu Fan Clup.... Empty
MesajKonu: Tuna Tabu Fan Clup....   Tuna Tabu Fan Clup.... Icon_minitimePerş. Ekim 29, 2009 7:20 pm

tuna tabu kimdir nedir ne yapar merak edenler okusun
İlişki Türü : Arkadaslık
Meslek : Söz Yazarı Besteci
Durum : evli hemde çok mutlu
Burç : Başak

Beste Arayan Albüm Hazırlıgı İcinde Olan Arkadaslar Bana Ulaşabilirler..

Sayfamdan dinlediginiz Yazmış oldugum her beste noterlidir ayrıca msg üyesiyim.Kültür bakanlıgı cıkışı ve imzam olmadan radyo,tv vb yayın kuruluşlarında yayınlanması yasaktır.

Meslegin Karşısına Dikkatli Bakın beste yazar ve satarım.Şu zamana kadarda bi cok beste verdim piyasaya.Antipati toplamak umrumda değil acıkcası.albüm yapıcak insanlar düşünsün,ben değil.albüm söz konusu olmadı olamaz.Yazdıklarımı sevin beni değil.Sesle alakalı msjta cekmeyin,bu bestelere gidicek daha duygulu bi ses bulsam ona okuturum.

google search 'tuna tabu'

500e yaklasan bestem var ve sadece SİZİN yaydıklarınızı nette arayıp bulabilirsiniz lütfen burdan istemeyin ve rica ederim sanal ile günlük hayatınızın arasındaki farkları cözün artık.ego tatmin etmek icin basit bi yer.yürüdügünüz yerlerde ilgiyi tadın bi fotonun durdugu yerde deil.resimlerle ün kazanmak?bana göre deil.ben kalıcı seyler yaparım.

en son sorulan bir soru daha dogrusu bardagı tasıran bi küfür misali.'MADEM ÖYLE NEDEN ARKADASLARINDA BURDA VE NEDEN SADECE KIZLAR VAR LİSTENİZDE??'burda dostlarım sadece evren davut ve emre gülkaya onlarında amacı sadece reklamdır,biz bunun tersini hic bir zaman söylemedik ve normal hayatımızda o konuda bi sıkıntı cekmedik arkadaslık sitesine üye olalım.Herseyin Üstünde Olan 2 gercek DOSTUM,Kanımın son damlası helal olan ABİM ve AİLEM beni bekler 'sanal' Tuna'ya Sıkıntı sadece.Üretmem Gereken Bir Cok Beste Var..

Bişey daha var Murat Boz'u tanımıyorum akrabalık derecemde yok allahın askına benzetmekten vazgecin hayatta tek gelemedigim sey benzetilmek.

Sağda solda bulabilirsiniz şarkılarımı ancak ses kalitesi bozuktur artı TUNA TABU dahilinde.Stüdyoda ses kalitesi yükseltilmeye çalışılmıştır...

Şarkıların hepsi noterle kayıt edilmiştir...

Besteleri satın alabilirsiniz... Bunun için benimle irtibata geçiniz...

500 Beste yazdım su zamana kadar adeta büyük bi beste fabrikası gıbıyım simdi sizlerle bestelerimı buradan paylaşıyorum

Kısaca indirin pişman olmayacaksınız diyorum ve yorumlarınızı mail bekliyorum...
Bizi Takip Edin
Hiçbir yerde olmayan birbirinden güzel 32 şarkı sizi bekliyor...
ister tek tek indirin isterseniz tamamını indirin tek tek indirmek için şarkı isimlerinin üzerine tıklamanız yeterli tamamını indirmek için tümü yazan linke tıklayınız..

42 Bırbırınden guzel bestem sizi korkutmasın şarkılar kısa oldugu için normal bi 14 şarkılık album boyutunda anca yapıo toplam 58 MB arkadaslar.

Sevgiler Tuna Tabu

BENİ TANIMADAN HAKKIMDA KÖTÜ YORUM YAPABİLİRSİNİZ..HATTA BESTELERİMİ SAYFAMDAN CALIP YAYABİLİRSİNİZ EMİN OLUN BANA İYİLİK YAPIYOSUNUZ FARKINDA DEĞİLSİNİZ..AYRICA; SAYFAMDAN CALDIGINIZ BESTELERİMİN BENDEN HABERSİZ RADYO TV VB YAYIN KURULUSLARINDA YAYINLANMASI MSG ÜYESİ OLDUGUM VE SARKILARIN NOTERLİ OLDUGU KÜLTÜR BAKANLIĞI CIKIŞI OLMADIGI İCİN YASAKTIR.KISACASI UFAK Bİ İMZAYI ATMASI GEREKEN BENİM

Tuna Tabu

'SADECE BİR ARKADASLIK SİTESİ KISACASI SANAL BİR DÜNYA BURASI..O YÜZDEN NE BANA NEDE ARKADASLARIMA LAF SOKUP DURMAYIN GÜLÜP GECİYORUZ SADECE..'

'AŞK İCİN GÖZYAŞI DÖKMEKTEN UTANMAYIN VE UNUTMAYIN HER GÖZYAŞI BİR BESTEDİR'

Tuna Tabu Fan Clup.... 14397478pi9
Tuna Tabu Fan Clup.... Adszqw3
Tuna Tabu Fan Clup.... Adsz3lz0

http://shimariqq.hareketforum.com
sheqer__kss

sheqer__kss

Ruh HaLi Ruh HaLi : 3
Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 616
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 23/08/09
Nerden Nerden : istanbuL

Tuna Tabu Fan Clup.... Empty
MesajKonu: Geri: Tuna Tabu Fan Clup....   Tuna Tabu Fan Clup.... Icon_minitimeC.tesi Ekim 31, 2009 6:32 pm

Tuna Tabu Fan Clup.... Img2077gg9

Tuna Tabu Fan Clup.... B-289401-tuna_tabu

Tuna Tabu Fan Clup.... Tuna.tabu_tuna-tabu-21

Tuna Tabu Fan Clup.... Tabu2lj1

Tuna Tabu Fan Clup.... Adszmm2

Tuna Tabu Fan Clup.... Tunnaaa_7
http://shimariqq.hareketforum.com/forum.htm

Tuna Tabu Fan Clup....
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ``Tuna Tabu``